Akumulatora ripzāģis MAKITA HS009GZ 40V MAX XGT
- Rīks ir aprīkots ar automātisku bezvadu sūkņa ieslēgšanas/izslēgšanas sistēmu AWS®
- Jaudīgs, bezoglīšu motors.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Ripzāģa darbināšanai ir nepieciešams XGT® akumulators.
Jaudīgais XGT ® 40V MAX akumulators un bezsuku motorzāģis ir ideāli piemērots profesionāļiem.
XGT® instrumentos un akumulatoros iebūvētais aprīkojums atbalsta digitālo atgriezenisko saiti starp akumulatoru un instrumentu, lai nodrošinātu optimālu instrumenta produktivitāti.
AWS® sistēma viegli savieno instrumentu ar putekļsūcēju, izmantojot Bluetooth.
Bluetooth mikroshēma WUT01 nav iekļauta.
Specifikācija
| Apgriezienu skaits | 4000 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | ≤ 2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 105 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 413 x 196 x 316 mm |
| Diska diametrs | 235 mm |
| Diska iekšējais diametrs | 30 mm |
| Zāģēšanas dziļums, kad 90° | 85 mm |
| Tips | Ripzāģi |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.







