Akumulatora leņķa slīpmašīna MAKITA GA005GZ 40V Max XGT
- Intensīvai lietošanai.
- Jauna XGT sistēma – lielāks spriegums, vairāk jaudas lielākai noslodzei.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Diska nomaiņa, neizmantojot papildu instrumentus.
Izturīgs, enerģiju ietaupošs bezoglīšu motors, kam nav nepieciešama apkope.
XPT tehnoloģija – aizsardzība pret putekļiem un ūdens šļakatām.
Aizsardzība pret pārslodzi.
Ergonomisks dizains, gumijots rokturis.
Specifikācija
| Svars | 2,9 kg |
| Apgriezienu skaits | 8500 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 1,5–6,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 92 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 410x140x168 mm |
| Diska diametrs | 125 mm |
| Diska iekšējais diametrs | 22,23 mm |
| Vārpsta | M14 x2 |
| Tips | Leņķa slīpmašīnas |
| Standarta piederumi | Sānu rokturis |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.



