Akumulatora leņķa slīpmašīna MAKITA GA005GM201 40V Max XGT
- Intensīvai lietošanai.
- Jauna XGT sistēma – lielāks spriegums, vairāk jaudas lielākai noslodzei.
- Diska nomaiņa, neizmantojot papildu instrumentus.
Apraksts
Izturīgs, enerģiju ietaupošs bezoglīšu motors, kam nav nepieciešama apkope.
XPT tehnoloģija – aizsardzība pret putekļiem un ūdens šļakatām.
Aizsardzība pret pārslodzi.
Ergonomisks dizains, gumijots rokturis.
Specifikācija
| Svars | 3,2 kg |
| Apgriezienu skaits | 8500 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 1,5–6,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 92 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Akumulatora tilpums | 4,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 410x140x168 mm |
| Diska diametrs | 125 mm |
| Diska iekšējais diametrs | 22,23 mm |
| Vārpsta | M14 x2 |
| Tips | Leņķa slīpmašīnas |
| Standarta piederumi | 2x4,0 Ah akumulatori, lādētājs, sānu rokturis, koferis |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.









