Akumulatora trieciena uzgriežņu atslēga MAKITA TW007GZ 40V Max XGT
- Ļoti jaudīga un izturīga.
- Jauna XGT sistēma – lielāks spriegums, vairāk jaudas lielākai noslodzei.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Motors bez oglītēm.
Aizsardzība pret putekļiem un ūdens šļakatām (XPT).
Specifikācija
| Stiprinājuma kvadrāts | 1/2" |
| Svars | 2,7 kg |
| Apgriezienu skaits | 0–600/ 0–2300 apgr./min |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Maks. griezes moments | 760 Nm |
| Atskrūvēšanas moments | 1100 Nm |
| Rūdīta uzgriežņa skrūvēšanas diametrs | M10-M16 |
| Tips | Uzgriežņu atslēgas |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.



