Akumulatora urbjmašīna MAKITA DF001GZ 40V Max XGT
- Motors bez oglītēm.
- Jauna XGT sistēma – lielāks spriegums, vairāk jaudas lielākai noslodzei.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Atsitiena kontrole (AFT) – automātiski izslēdz motoru, ja kāda iemesla dēļ pēkšņi samazinās motora apgriezieni.
Elektronisks sajūgs.
Digitāla griezes momenta iestatīšana.
XPT tehnoloģija – aizsardzība pret putekļiem un ūdens šļakatām.
Aizsardzība pret pārslodzi.
Ergonomisks gumijots rokturis.
Specifikācija
| Apgriezienu skaits | 0–650/ 0–2600 apgr./min. |
| Vibrācijas līmenis | ≦2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 75 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Urbjamā cauruma diametrs tēraudā | 20 mm |
| Maks. griezes moments | 60/115 Nm |
| Patrona | 1,5–13 mm |
| Tips | Skrūvgrieži / Urbjmašīnas |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.




