Akumulatora instrumentu komplekts MAKITA DK0124G201 40V Max XGT
Komplektācija: akumulatora urbjmašīna DF001G, akumulatora leņķa slīpmašīna GA005G, 2x4,0 Ah akumulatori, lādētājs DC40RA, Makpac koferis.
Apraksts
Akumulatora urbjmašīna DF001G
| Apgriezienu skaits | 0–650/ 0–2600 apgr./min |
| Urbjamā cauruma diametrs tēraudā | 20 mm |
| Maks. griezes moments | 60/115 Nm |
| Patrona | 1,5–13 mm |
| Vibrācijas līmenis | ≦2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 75 dB(A) |
Akumulatora leņķa slīpmašīna GA005G
| Apgriezienu skaits | 8500 apgr./min |
| Svars | 2,9 kg |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 410x140x168 mm |
| Diska diametrs | 125 mm |
| Diska centra diametrs | 22,23 mm |
| Vārpsta | M14 x2 |
| Vibrācijas līmenis | 1,5–6,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 92 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 40 V Max |
Specifikācija
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Akumulatora tilpums | 4,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Tips | Komplekti / Leņķa slīpmašīnas / Skrūvgrieži / Urbjmašīnas |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.


