Akumulatora instrumentu komplekts MAKITA DK0114G201 40V Max XGT
Komplektācija: akumulatora trieciena urbjmašīna HP001G, akumulatora trieciena skrūvgriezis TD001G, 2x4,0 Ah akumulatori, lādētājs DC40RA, adapteris ADP10, soma.
Apraksts
Akumulatora trieciena urbjmašīna HP001G
| Apgriezienu skaits | 0–650/ 0–2600 apgr./min |
| Svars | 2,7 kg |
| Urbjamā cauruma diametrs tēraudā | 20 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs koksnē | 152 mm |
| Maks. griezes moments | 68/ 140 Nm |
| Patrona | 1,5–13 mm |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 182x86x275 mm |
| Triecienu skaits | 0–9750/ 0–39000 tr./min |
| Vibrācijas līmenis | ≦2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 95 dB(A) |
Akumulatora trieciena skrūvgriezis TD001G
| Apgriezienu skaits | 0–1100/ 0–2100/ 0–3200/ 0–3700 apgr./min |
| Svars | 1,7 kg |
| Maks. griezes moments | 210 Nm |
| Patrona | 1/4" seškantes |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 120x86x245 mm |
| Triecienu skaits | 0–1100/ 0–2600/ 0–3600/ 0–4400 tr./min |
| Vibrācijas līmenis | 1,5–10,2 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 107 dB(A) |
Specifikācija
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Akumulatora tilpums | 4,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Tips | Komplekti / Trieciena skrūvgrieži/ uzgriežņu atslēgas / Trieciena urbjmašīnas |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.


