Akumulatora trieciena skrūvgriezis MAKITA TD001GZ 40V Max XGT
- Automātiska ātruma vadība.
- Jauna XGT sistēma – lielāks spriegums, vairāk jaudas lielākai noslodzei.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Izturīgs, enerģiju ietaupošs bezoglīšu motors, kam nav nepieciešama apkope.
4 darba režīmi.
Poga trieciena spēka iestatīšanai.
XPT tehnoloģija – aizsardzība pret putekļiem un ūdens šļakatām.
Aizsardzība pret pārslodzi.
Ergonomisks gumijots rokturis.
Gaismas diode.
Specifikācija
| Svars | 1,7 kg |
| Apgriezienu skaits | 0–1100/ 0–2100/ 0–3200/ 0–3700 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 1,5–10,2 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 107 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Maks. griezes moments | 210 Nm |
| Patrona | 1/4" seškante |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 120x86x245 mm |
| Triecienu skaits | 0–1100/ 0–2600/ 0–3600/ 0–4400 tr./min |
| Tips | Trieciena skrūvgrieži/ uzgriežņu atslēgas |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.




