Akumulatora putekļsūcējs MAKITA CL003GD203 MAX 40V XGT, balts
- Ar iebūvētu ciklonu.
- Ērts, viegls, kompakts, jaudīgs un kluss.
- Komplektā ietilpst: 2 x 2,5 Ah akumulatori un ātrās uzlādes ierīce DC40RA.
Apraksts
Var sūkt arī zem zemiem objektiem, sasniedz grūti pieejamas vietas.
Ciklona radītā centrbēdzes spēka dēļ sūkšanas jauda saglabājas optimāla ilgāku laiku.
Regulē sūkšanas jaudu četros iestatījumos.
Ar minimālo sūknēšanas jaudu sūcējs darbojas aptuveni 1h un 20 min, bet maksimālais sūkšanas laiks ir 16 min (ar 2,5 Ah akumulatoru, kas tiek pārdots atsevišķi).
Dzinējs bez oglītēm nodrošina pastāvīgu sūkšanas jaudu darbības laikā.
Iebūvēta atmiņas funkcija pēdējam sūkšanas iestatījumam.
Sūkšanas cauruli var nostiprināt pie sūcēja.
LED apgaismojums labākai redzamībai.
Specifikācija
| Svars | 1,9–2,5 kg (ar akumulatoru) |
| Vibrācijas līmenis | 0,1 m/sec² |
| Trokšņa līmenis | 65 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Krāsa | balta |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 1121 x 113 x 177 mm |
| Vakuums | 200 mbar |
| Konteinera tilpums | 0,25 L |
| Tips | Akumulatora putekļu sūcējs |
| Maks. gaisa plūsma | 1,0 m³/min |
| Standarta piederumi | 2 x 2,5 Ah akumulatori, lādētājs. |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.






