Akumulatora putekļsūcējs MAKITA CL001GD208 40V MAX XGT, melns
- Četri dažādi jaudas režīmi ar atmiņas funkciju.
- Dzinēja sūknis bez ogles birstēm.
- Komplektā ietilpst: 2 x 2,5 Ah akumulatori un ātrās uzlādes ierīce DC40RA.
Apraksts
Putekļu sūcējs–slota ļauj ērti un ātri savākt gružus un putekļus no automašīnas un dažādām telpām.
Netiek izmantoti atsevišķi putekļu savākšanas maisiņi, tāpēc viss tiek iesūknēts 73 ml tvertnē ar priekšfiltru un HEPA filtru.
Sūknis ir aprīkots ar darba gaismas diodi, kas ļauj saskatīt putekļus vai gružus grūti sasniedzamās vietās.
Droša sūkšanas caurules fiksācija.
MAKITA akumulatora izvēles ceļvedis
| Akumulators | 2,5 Ah | 4,0 Ah |
| Darbības laiks | 80/40/25/17 min | 128/64/40/25 min |
Specifikācija
| Svars | 1,7–2,3 kg (ar akumulatoru) |
| Vibrācijas līmenis | 0,1 m/sec² |
| Trokšņa līmenis | 65 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Krāsa | melna |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 1081 x 113 x 158 mm |
| Vakuums | 210 mbar |
| Gaisa debits | 1200 l/min |
| Konteinera tilpums | 0,73 l |
| Tips | Akumulatora putekļu sūcējs |
| Maks. gaisa plūsma | 1,2 m³/min |
| Standarta piederumi | Grīdas uzgalis, starpposma auduma filtrs, HEPA filtrs. |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.








