Akumulatora perforators MAKITA HR004GZ01 40V Max XGT
- Motors bez oglītēm.
- Elektroniska ātruma vadības kontrole.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Lielāks darba spriegums (XGT) ļauj strādāt pie lielākas noslodzes.
3 funkcijas: urbšana, urbšana ar triecienu, kalšana.
Efektīva antivibrācijas tehnoloģija (AVT).
Efektīva putekļu savākšana.
Dubults LED apgaismojums.
Aizsardzība pret pārslodzi.
Specifikācija
| Svars | 6,5 kg (ar akumulatoru) |
| Apgriezienu skaits | 0–980 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 1,5–7,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 104 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Urbjamā cauruma diametrs tēraudā | 13 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs koksnē | 32 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs betonā | 28 mm |
| Patrona | SDS Plus |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 389x102x232 mm |
| Triecienu skaits | 0–5000 tr./min |
| Trieciena jauda | 2,9 J |
| Perforatora funkcijas | 3 – urbšana, urbšana ar triecienu, kalšana |
| Tips | Trīs funkciju perforatori |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.








