Akumulatora perforators MAKITA HR004GM201 40V Max XGT
- Motors bez oglītēm.
- Elektroniska ātruma vadības kontrole.
- Lielāks darba spriegums (XGT) ļauj strādāt pie lielākas noslodzes.
Apraksts
3 funkcijas: urbšana, urbšana ar triecienu, kalšana.
Efektīva antivibrācijas tehnoloģija (AVT).
Efektīva putekļu savākšana, izmantojot papildu putekļu nosūkšanas piederumu.
Dubults LED apgaismojums.
Aizsardzība pret pārslodzi.
Specifikācija
| Svars | 4,5 kg |
| Apgriezienu skaits | 0–980 apgr./min |
| Trokšņa līmenis | 104 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Akumulatora tilpums | 4,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Urbjamā cauruma diametrs tēraudā | 13 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs koksnē | 32 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs betonā | 28 mm |
| Patrona | SDS Plus |
| Triecienu skaits | 0–5000 tr./min |
| Trieciena jauda | 2,9 |
| Perforatora funkcijas | 3 – urbšana, urbšana ar triecienu, kalšana |
| Tips | Trīs funkciju perforatori |
| Standarta piederumi | 2 x 4,0 Ah akumuliatoriai, įkroviklis DC40RA, SDS-PLUS griebtuvas DHR281, beraktis Griebtuvas 13mm 1,5-13mm, dulkių nusiurbimo sistema, sukimo ribotuvas, tepalas 100 g griebtuvams, Makpac lagaminas nr.4 |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.








