Akumulatora perforators MAKITA DHR242ZJW
- Bezoglīšu motors.
- HEPA filtrs.
- Tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Viegls un kompakts 3 darba režīmu perforators: kalšana, urbšana ar triecienu, urbšana.
Instruments darbojas ar visiem 18V Li-ion akumulatoriem, izņemot 1,3 Ah.
Specifikācija
| Svars | 4,6 kg |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Urbjamā cauruma diametrs tēraudā | 13 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs koksnē | 27 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs betonā | 24 mm |
| Patrona | SDS Plus |
| Triecienu skaits | 0–4700 tr./min |
| Trieciena jauda | 2,0 |
| Perforatora funkcijas | 3 – urbšana, urbšana ar triecienu, kalšana |
| Tips | Trīs funkciju perforatori |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.







