Akumulatora pulētājs FLEX PE 150 18,0-EC/5,0Ah Set
Specifikācija
| Svars | 1,9 kg (bez akumulatora) |
| Apgriezienu skaits | 150–1450 apgr./min |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora tilpums | 2,5/5,0 Ah |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 442x357x253 mm |
| Diska diametrs | 150 mm |
| Vārpsta | M 14 |
| Tips | Pulētāji |
| Standarta piederumi | 2x5,0 Ah akumulatori, lādētājs, koferis ar ieliktni L-BOXX 238 ar ieliktni, līpošā pamatne Ø150 mm, sānu rokturis |
| Regulējams ātrums | Jā |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |


