Akumulatora pulētājs MILWAUKEE M12 BPS-0
- Var izvēlēties no diviem regulējamiem ātrumiem pulēšanas un slīpēšanas darbiem.
- Iespējams izmantot lielu (līdz 76 mm diametrā) pulēšanas švammi un 50 mm diametra slīpēšanas pamatni.
- Kompakta tikai 130 mm gara konstrukcija.
- Ātri, bez instrumentiem maināms piederums.
- 2 pozīciju sānu rokturis.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Instrumentā un akumulatorā iemontēta Redlink™ elektroniskā aizsardzības sistēma pret pārslodzi, kas nodrošina šajā klasē labāko sistēmas izturību.
Atsevišķa akumulatora elementa novērošana optimizē instrumenta darbības laiku un nodrošina ilglaicīgu izturību.
REDLITHIUM-ION™ akumulatoru konstrukcija, elektronika un ekspluatācijas īpašības nodrošina ilgāku darbības laiku un ilgāku akumulatora kalpošanas laiku.
Elastīga akumulatora sistēma – darbojas ar visiem Milwaukee® M12™ akumulatoriem.
Specifikācija
| Svars | 1,0 kg |
| Apgriezienu skaits | 0–2800/ 0–8300 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 2,96 m/s² |
| Akumulatora spriegums | 12 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Diska diametrs | 76 mm |
| Vārpsta | M9 x 0,75 |
| Tips | Pulētāji |
| Standarta piederumi | Poliravimo padas, šlifavimo padas, balta poliravimo kempinė, geltona poliravimo kempinė, ėriuko vilna, šoninė rankena |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions





