Akumulatora perforators MAKITA HR002GZ02 40V Max XGT
- Viegls un kompakts trīs funkciju instruments.
- Lielāks darba spriegums (XGT) ļauj strādāt pie lielākas noslodzes.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Efektīva antivibrācijas tehnoloģija (AVT).
Automātiska bezvadu putekļu nosūkšanas sistēma (AWS).
Motors bez oglītēm.
XPT tehnoloģija – aizsardzība pret putekļiem un ūdens šļakatām.
Atsitiena kontrole (AFT) – automātiski izslēdz motoru, ja kāda iemesla dēļ pēkšņi samazinās motora apgriezieni.
Specifikācija
| Svars | 4,1 kg (ar akumulatoru) |
| Apgriezienu skaits | 0–980 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 1,5–9,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 103 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Urbjamā cauruma diametrs tēraudā | 13 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs koksnē | 28 mm |
| Patrona | SDS Plus |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 389x102x232 mm |
| Triecienu skaits | 0–5000 tr./min |
| Trieciena jauda | 2,9 |
| Perforatora funkcijas | 3 – urbšana, urbšana ar triecienu, kalšana |
| Tips | Trīs funkciju perforatori |
| Standarta piederumi | Griezes momenta ierobežotājs, bezatslēgas patrona, 100 g patronas smērviela, Bluetooth modulis, Makpac koferis Nr. 4 |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.






