Akumulatora perforators MAKITA 40V MAX XGT HR009GZ02
- Bezoglīšu motors.
- Atjaunināts kalšanas mehānisms palielina urbšanas veiktspēju un efektivitāti.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Paredzēts profesionālam un intensīvam darbam.
Instruments ar efektīvu pretvibrācijas tehnoloģiju AVT
Pretvibrācijas aizmugurējie un sānu rokturi.
Pastāvīga ātruma kontrole.
Atsitiena vadība (AFT) automātiski aptur instrumentu, ja urbis ir iestrēdzis.
Automātiska bezvadu putekļu nosūkšanas sistēma (AWS)
Aizsardzība pret putekļiem un ūdens šļakatām.
Akumulatora aizsardzības sistēma novērš pārslodzi, pārkaršanu un pārmērīgu izlādi.
Rokturis ar polsterējumu.
LED darba gaismas.
Elektroniskās bremzes.
Aizsardzība pret nejaušu aktivizēšanu.
Griezes momenta ierobežotājs.
Specifikācija
| Svars | 4,3 kg |
| Apgriezienu skaits | 0-840 apgr./min. |
| Vibrācijas līmenis | 7,1 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 103 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Urbjamā cauruma diametrs tēraudā | 13 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs koksnē | 32 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs betonā | 30 mm |
| Patrona | SDS Plus |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 457 x 97 x 263 mm |
| Triecieni minūtē | 0-4500 tr./min. |
| Trieciena jauda | 3,9 J |
| Perforatora funkcijas | 3 – urbšana, urbšana ar triecienu, kalšana |
| Tips | Trīs funkciju perforatori |
| Standarta piederumi | SDS-PLUS patrona, ātrās fiksācijas patrona, koferis. |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.






