Akumulatora instrumentu komplekts MAKITA DLX4200JX1
- Komplektā ietilpst: urbjmašīna-skrūvgriezis DDF489, leņķa slīpmašīna DGA504, trieciendzinējs DTD173, perforators DHR242, 2 x 5,0 Ah akumulatori BL1850B,ātrais lādētājs DC18RC un 2 x plastmasas koferi MAKPAC Nr. 3 un Nr. 4.
Apraksts
Akumulatora urbjmašīna-skrūvgriezis MAKITA DDF489
- 2 izvēles ātrumi.
- Kompakts, viegli manevrējams.
- 21 griezes momenta iestatījums.
| Svars | 1,5 kg |
| Izmēri (G x P x A) | 174 x 81 x 261 mm |
| Apgriezienu skaits | 0-550/ 1800 apgr./min. |
| Vibrācijas līmenis | 2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 74 dB(A) |
| Tērauda urbuma diametrs | 13 mm |
| Maks. griezes moments | 40/73 Nm |
| Satvērējs | 1,5-13 mm |
Bezvadu leņķa slīpmašīna MAKITA DGA504
- Aizsardzība pret elektronisku pārslodzi.
- Šaurs un ērts rokturis atvieglo darbarīka lietošanu.
- Ergonomisks, viegls, bet jaudīgs.
| Svars | 2,5 kg |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 362 x 140 x 145 mm |
| Apgriezienu skaits | 8500 apgr./min. |
| Stiprinājums | M14 |
| Trokšņa līmenis | 79 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora tilpums | 5,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Diska diametrs | 125 mm |
| Velenas | 22,23 mm |
Bezvadu triecienskrūvgriezis MAKITA DTD173
- Šaurs korpuss, liela jauda.
- Viegli lietojami režīmi.
- Darba režīma atmiņas funkcija.
| Svars | 0,85 kg |
| Izmēri (G x P x A) | 111 x 81 x 234 mm |
| Apgriezienu skaits | 0-1100 /2100/3200/3600 apgr./min. |
| Vibrācijas līmenis | 12,9 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 108 dB(A) |
| Maks. griezes moments | 180 Nm |
| Patrona | 1/4" |
| Skrūves diametrs | M4-M8 |
| Uzgriežņa griezes momenta diametrs | M5-M16 |
| Rūdīta uzgriežņa rotācijas diametrs | M5-M14 |
| Kustību skaits | 0-1100 /2600/3600/3800 kustības/min. |
| Griezes moments | 20/50/170 Nm |
Akumulatora perforators MAKITA DHR242
- Jaudīgs, bezoglīšu motors.
- Regulējams ātrums.
- Griezes momenta ierobežotājs.
| Svars | 3,3 kg |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 328 x 85 x 213 mm |
| Apgriezienu skaits | 0-950 apgr./min. |
| Vibrācijas līmenis | 3,5-13,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 101 dB(A) |
| Tērauda urbuma diametrs | 13 mm |
| Izurbtā cauruma diametrs kokā | 27 mm |
| Urbtā urbuma diametrs betonā | 24 mm |
| Patrona | SDS Plus |
| Gājienu skaits | 0-4700 gājieni/min. |
| Trieciena spēks | 2.0 J |
Specifikācija
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora tilpums | 5,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Tips | Leņķa slīpmašīnas |
| Standarta piederumi | 2 × 5,0 Ah 18 V akumulatori BL1850B, ātrais lādētājs DC18RC, 2 × plastmasas koferi |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Līdz 36 mēnešiem pagarinātā garantija ir spēkā, ja 30 dienu laikā pēc iegādes reģistrējaties http://www.makita.lt/3-year-warranty.html un servisā uzrādāt reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.


