Akumulatora perforators BOSCH Expert EXBH 18V-32F SDS Plus Solo XL-LB
- Bezsuku motors.
- Integrēta BITURBO Brushless tehnoloģija.
- Tiek pārdots bez akumulatoriem un lādētāja.
Apraksts
Ātrs, jaudīgs un izturīgs akumulatora perforators.
Paredzēts profesionālam darbam, kur nepieciešama augsta veiktspēja un uzticamība.
Līdz pat 60 % lielāks griešanās ātrums salīdzinājumā ar iepriekšējiem modeļiem.
Ar vienu akumulatora uzlādi var veikt daudzus sarežģītus enkurošanas darbus.
„Vibration Control“ funkcija samazina instrumenta vibrāciju, nodrošinot lielāku lietotāja komfortu un aizsardzību.
Atsitiena vadības funkcija automātiski aptur motoru, kad urbis ir iestrēdzis.
Pastiprināts akumulatora rāmis aizsargā pret bojājumiem instrumenta kritiena gadījumā.
Ir pieejami divi darbības režīmi: 100% jauda cietiem materiāliem un 70% jauda trauslākām virsmām.
Lieliski piemērots triecienurbšanai betonā un ķieģeļos, armatūras savienojumiem, virsmu uzraupjošanai un sarežģītiem enkurošanas un kalšanas darbiem.
Piemērots lietošanai ar AMPShare, „Bosch Professional“ 18 V baterijām.
Specifikācija
| Svars | 4,2 kg (bez akumulatora) |
| Apgriezienu skaits | 0-790 apgr./min. |
| Vibrācijas līmenis | 9,1 m/s² |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Urbjamā cauruma diametrs betonā | 6-32 mm |
| Patrona | SDS Plus |
| Triecienu skaits | 4300 tr./min |
| Trieciena jauda | 4.5 J |
| Standarta piederumi | Papildrokturis, dziļuma ierobežotājs, smērvielas tūbiņa, tīrīšanas drāna, koferis ar ieliktni ērtai transportēšanai un uzglabāšanai. |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 4 nedēļu laikā pēc iegādes vietnē https://www.bosch-professional.com/lv/lv/serviss/digitali-pakalpojumi-instrumentiem/3-gadu-garantija/.










