Akumulatora pūtējs MAKITA UB002GZ01 40V MAX XGT
- 3 līmeņu gaisa plūsmas regulēšana.
- Var izmantot kā putekļu sūcēju ar uzgali un putekļu savākšanas maisu.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Komplektā iekļauts īss gumijas uzgalis un garš, izliekts dārza uzgalis.
Nepārtraukta darbība 120 minūtes zemākā ātruma režīmā ar BL4025 akumulatoru.
Ļoti viegls, tikai 2 kg.
Ergonomisks gumijas rokturis nodrošina lielāku lietotāja komfortu.
Specifikācija
| Svars | 2 kg |
| Apgriezienu skaits | 0-18000 apgr./min. |
| Vibrācijas līmenis | ≤ 2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 84 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Tips | Akumulatora nopūtēji |
| Maks. gaisa plūsma | 3,5 m³/min |
| Standarta piederumi | Gumijas uzgalis pūtējam, izliekts garš uzgalis dārzkopībai |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Gaisa ātrums | 98 m/s |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.





