Akumulatora lapu pūtējs MAKITA DUB362PT4
- Universāls pūtējs, paredzēts izmantošanai būvlaukumā, pagalmā vai dārzā.
- Motors bez oglītēm.
- Klusa darbība.
Apraksts
36 V pūtējs darbojas ar diviem secīgi savienotiem 18 V akumulatoriem.
Regulējama gaisa plūsma.
Ērta josta, gumijots, neslīdošs rokturis.
Aizsardzība pret putekļiem un ūdens šļakatām.
Specifikācija
| Svars | 4,2 kg |
| Apgriezienu skaits | 11400–21500 apgr./min |
| Akumulatora spriegums | 18 V / 36 V |
| Akumulatora tilpums | 5,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 830–930 x 205 x 295 mm |
| Tips | Akumulatora nopūtēji |
| Izpūstā gaisa plūsma | 402–798 m³/h |
| Standarta piederumi | 4x5,0 Ah akumulatori, lādētājs DC18RD, pagarināšanas caurule, josta, transportēšanas soma. |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.



