Akumulatora ķēdes zāģis MAKITA UC010GZ 40V MAX XGT
- Motors bez oglītēm.
- Paredzēts profesionāļiem, darbiem, kuriem nepieciešama liela jauda.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Lieliski sabalansēts instrumenta svars – viegla zāģa vadība.
Zāģis lieliski piemērots būvlaukumiem, darbiem dārzā un vasarnīcā.
Zāģī iemontēta mehāniska un elektroniska ķēdes bremze.
Galvenais barošanas slēdzis ar automātiskās izslēgšanas funkciju taupa akumulatora enerģiju un aizsargā no netīšas ieslēgšanās.
WetGuard ūdensizturības klase IPX4.
Specifikācija
| Vibrācijas līmenis | 4,4 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 102 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Jauda | 1600 W |
| Lentes ātrums | 25,5 m/s |
| Tips | Akumulatora zāģis |
| Ķēdes biezums | 0,043" |
| Ķēdes solis | .325" |
| Motora tips | Bezoglīšu motors |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.








