Bezvadu teleskopiskais augstgrieznis MAKITA 40V MAX XGT UA004GM101
- Bezoglīšu motors.
- Teleskopiski regulējama vārpsta ļauj aizsniegt un sagriezt zarus līdz 4 m augstumam.
- Piederumi: 4 Ah akumulators, DC40RA lādētājs, fiksatori un sešstūru atslēga.
Apraksts
Paredzēts sarežģītiem un grūti sasniedzamiem darbiem.
XGT® akumulatoru sistēma nodrošina efektīvu un stabilu griešanu pat lielā augstumā.
Vieglā griešanas galva samazina operatora nogurumu un ļauj ērti izvēlēties nepieciešamo griešanas leņķi.
Aprīkots ar AFT atsitiena kontroles sistēmu, motors tiek automātiski izslēgts, ja rotācijas ātrums pēkšņi tiek samazināts.
XPT tehnoloģija aizsargā pret ūdeni un putekļiem.
Specifikācija
| Garums | 300 mm (12") |
| Trokšņa līmenis | 105 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 2812-4044 x 156 x 187 mm |
| Lentes ātrums | 20 m/s |
| Tips | Akumulatora zāģis |
| Aizsardzības klase | IPX4 |
| Ķēdes ieeļļošanas eļļa tvertnes tilpums | 160 ml |
| Ķēdes biezums | 1,1 mm |
| Ķēdes solis | 3/8" |
| Standarta piederumi | Akumulators, lādētājs, bikšturi, sešstūra atslēga |
| Motora tips | Bezoglīšu motors |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.








