Akumulatora ķēdes zāģis MAKITA UC014GT101 40V MAX XGT
- Jaudīgs, bezoglīšu motors.
- Paredzēts profesionāliem, lieljaudas griešanas darbiem.
- Ērta zāģa lietošana, pateicoties perfekti sabalansētam instrumenta svaram.
Apraksts
Zāģis ir ideāli piemērots būvlaukumiem, dārziem un vasarnīcām.
Zāģī iebūvētas mehāniskās un elektroniskās ķēdes bremzes.
Lielais eļļas tvertnes atvērums ar logu ļauj viegli piepildīt eļļu un uzraudzīt tās līmeni.
Galvenais barošanas slēdzis ar automātiskās izslēgšanas funkciju ietaupa akumulatora enerģiju un novērš nejaušu ieslēgšanu.
"WetGuard" ūdensizturība atbilst IPX4 klasei.
Specifikācija
| Svars | 4,5 kg |
| Trokšņa līmenis | 102 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Akumulatora tilpums | 5,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Lentes garums | 30 cm |
| Tips | Akumulatora zāģis |
| Ķēdes ieeļļošanas eļļa tvertnes tilpums | 0,26 l |
| Ķēdes biezums | 0,043" |
| Ķēdes solis | .325" |
| Standarta piederumi | 5,0 Ah 40 V akumulators BL4050F, lādētājs DC40RA, ķēde 191T90-5, sliede191T86-6, ķēdes aizsargs,uzgriežņu atslēga 782023-7 |
| Motora tips | Bezoglīšu motors |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.








