Akumulatora ķēdes zāģis EGO Power+ CS1810E 45cm
- Ergonomiska konstrukcija efektīvai koksnes griešanai.
- Ūdensnecaurlaidīgs un darbināms jebkuros apstākļos.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Bezsuku motors nodrošina ļoti ātru un vienmērīgu griešanu.
Ērtajā LED displejā ir redzama visa svarīgā informācija par iekārtu.
Metāla bufera tapas palīdz droši un stingri nofiksēt zāģi griezumā.
Šis instruments ir ideāli piemērots malkas sagatavošanai vai nelielu koku ciršanai.
Viegls korpuss palīdz izvairīties no lielām slodzēm, strādājot ilgu laiku.
Īpašā konstrukcija aizsargā instrumentu no nelabvēlīgiem laika apstākļiem.
Zāģis darbojas daudz klusāk un tīrāk nekā tā benzīna analogi.
Ķēdi ir viegli uzasināt, izmantojot standarta 4 mm vīli.
Septiņu zobu zobrats nodrošina lielu ātrumu un vienmērīgu griešanu.
Šī ir lieliska izvēle tiem, kas meklē jaudu un pilnīgu kontroli.
EGO Power+ akumulatora un lādētāja izvēles
| Akumulators | 2,5 Ah | 4,0 Ah | 5,0 Ah | 7,5 Ah | 10,0 Ah | 12,0 Ah |
| Vienas uzlādes darbības laiks | 130 griezumi | 220 griezumi | 300 griezumi | 450 griezumi | 600 griezumi | 720 griezumi |
*aprēķināts, griežot 10x10 cm biezu koka gabalu
Specifikācija
| Svars | 3,7 kg |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Jauda | 2,5 kW |
| Lentes ātrums | 22 m/s |
| Posmu skaits | 62 |
| Lentes garums | 45 cm |
| Ķēdes veids | 3/8" 1,3 mm |
| Tips | Akumulatora zāģis |
| Griešanas platums | 720 mm |
| Aizsardzības klase | IPX4 |
| Ķēdes ieeļļošanas eļļa tvertnes tilpums | 200 ml |
| Ķēdes biezums | 1,3 mm |
| Ķēdes solis | 3/8" |
| Regulējams ātrums | Jā |
| Motora tips | Bezoglīšu motors |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 12 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 60 |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Personām tiek nodrošināta 5 gadu garantija visiem instrumentiem un 3 gadu garantija akumulatoriem, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
Garantija juridiskām personām:
Pro X sērijas instrumentiem un akumulatoriem tiek nodrošināta 3 gadu garantija , reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
Profesionālās sērijas instrumentiem un 56 V akumulatoriem tiek nodrošināta 2 gadu garantija , reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
⚠️ Zāliena robota garantijas noteikumi:
EGO RM4000E zāliena robotam ir 3 gadu garantija pašai mašīnai un 3 gadu garantija akumulatoram, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
EGO RM2000E zāliena robotam ir 3 gadu garantija pašai mašīnai un 2 gadu garantija akumulatoram, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.








