Hidropneimatiskais kniedētājs POP ProSet XT3
- Universāls kniedētājs, kas paredzēts strukturālajām un parastajām kniedēm no 4,0 līdz 6,4 mm.
- Ļauj piekniedēt kniedi ar vienu triecienu.
- Lieliska jaudas un svara attiecība.
- Patentēts Quick Disconnect uzgaļa korpuss.
- Regulējams vakuuma izmešanas virziens.
- Integrēti izplūdes vārsti.
- Ērti izmantot gan ar kreiso, gan ar labo roku.
Specifikācija
| Svars | 2,14 kg |
| Trokšņa līmenis | 78,4 dB(A) |
| Kniedes | Ø4,0–6,4 mm |
| Skavošanas jauda | 17000 N, kad ir 5,5 bar spiediens |
| Gājiens | 26 mm |
| Darba spiediens | 5–7 bar |
| Tips | Pneimatiskie kniedētāji |
| Standarta piederumi | 4,8 ir 6,4 mm kniedžių antgaliai |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |


