Hidropneimatiskais kniedētājs POP ProSet XT2
- Kompakts hidropneimatiskais kniedētājs, kas paredzēts strukturālajām un parastajām kniedēm no 3,0 līdz 4,8 mm.
- Raksturo iespaidīgs stiepes spēks.
- Lieliska jaudas un svara attiecība.
- Patentēts Quick Disconnect uzgaļa korpuss.
- Regulējams vakuuma izmešanas virziens.
- Integrēti izplūdes vārsti.
- Ērti izmantot gan ar kreiso, gan ar labo roku.
Specifikācija
| Svars | 1,26 kg |
| Trokšņa līmenis | 77,1 dB(A) |
| Kniedes | Ø3,0–4,8 mm |
| Skavošanas jauda | 89000 N, kad spiediens ir 5,5 bar |
| Gājiens | 20 mm |
| Darba spiediens | 5–7 bar |
| Tips | Pneimatiskie kniedētāji |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |



