Kniedes MASTERFIX 1031 4,8x18mm, 1000gab.
Specifikācija
| Materiāls | AlMg3,5 |
| Kātiņa diametrs | ~2,7 mm |
| Kātiņa garums | ≥27 mm |
| Nepieciešamā urbja diametrs | 4,9 mm |
| Galviņas diametrs | 4,8 mm |
| Kniedējamo materiālu biezums | 12 - 14 mm |
| Kniedes cepurītes augstums | 1,1 mm |
| Kniedes cepurītes diametrs | 9,5 mm |
| Galviņas garums | 18 mm |




