Kniedes MASTERFIX 1031 4x14mm, 1000gab.
Specifikācija
| Materiāls | AlMg3,5 |
| Kātiņa diametrs | ~2,1 mm |
| Kātiņa garums | ≥27 mm |
| Nepieciešamā urbja diametrs | 4,1 mm |
| Galviņas diametrs | 4,0 mm |
| Kniedējamo materiālu biezums | 8,5 - 10,5 mm |
| Kniedes cepurītes augstums | 1,1 mm |
| Kniedes cepurītes diametrs | 8,0 mm |
| Galviņas garums | 14 mm |




