Kniedes MASTERFIX 1031 5x6mm, 1000gab.
Specifikācija
| Materiāls | AlMg3,5 |
| Kātiņa diametrs | ~2,7 mm |
| Kātiņa garums | ≥27 mm |
| Nepieciešamā urbja diametrs | 5,1 mm |
| Galviņas diametrs | 5 mm |
| Kniedējamo materiālu biezums | 1,0 - 3,0 mm |
| Kniedes cepurītes augstums | 1,1 mm |
| Kniedes cepurītes diametrs | 9,5 mm |
| Galviņas garums | 6,0 mm |




