Vītņu kniedes MASTERFIX M04 VO 1.5-4.0
Specifikācija
| Garums | 12,5 mm |
| Griezes moments | 4,0 Nm |
| Vilkšanas jauda | 2,210 N |
| Plēšanas spēks | 7,860 N |
| Kniedējamo materiālu biezums | 1,5-4,0 mm |
| Kniedes cepurītes augstums | 1,5 mm |
| Kniedes cepurītes diametrs | 8,5 mm |
| Apakšējās daļas diametrs | 5,9 mm |





