Vītņu kniedes MASTERFIX M05 VO 1.5-4.0
Specifikācija
| Garums | 13 mm |
| Griezes moments | 5,0 Nm |
| Vilkšanas jauda | 2,320 N |
| Plēšanas spēks | 10,780 N |
| Kniedējamo materiālu biezums | 1,5-4,0 mm |
| Kniedes cepurītes augstums | 1,5 mm |
| Kniedes cepurītes diametrs | 9,5 mm |
| Apakšējās daļas diametrs | 6,9 mm |





