Kniedes MASTERFIX 1031 3x12mm, 100gab.
Specifikācija
| Materiāls | AlMg2,5 |
| Kātiņa diametrs | ~1,75 mm |
| Kātiņa garums | ≥27 mm |
| Nepieciešamā urbja diametrs | 3,1 mm |
| Galviņas diametrs | 3,0 mm |
| Kniedējamo materiālu biezums | 7,0 - 9,0 mm |
| Kniedes cepurītes augstums | 0,8 mm |
| Kniedes cepurītes diametrs | 6,5 mm |
| Galviņas garums | 12 mm |




