Hidropneimatiskais kniedētājs POP ProSet XT1
- Ātrs un jaudīgs hidropneimatiskais kniedētājs, kas paredzēts strukturālajām un parastajām kniedēm no 2,4 līdz 4,0 mm.
- Kompakts, viegls instruments, ideāli piemērots izmantošanā ražošanai.
- Lieliska jaudas un svara attiecība.
- Patentēts Quick Disconnect uzgaļa korpuss.
- Regulējams vakuuma izmešanas virziens.
- Integrēti izplūdes vārsti.
- Ērti izmantot gan ar kreiso, gan ar labo roku.
Specifikācija
| Svars | 1,17 kg |
| Trokšņa līmenis | 78 db(A) |
| Garantija fiziskām personām | 24 mēn. |
| Kniedes | Ø2,4-4,0 mm |
| Skavošanas jauda | 65000 N, kad spiediens ir 5,5 bar |
| Gājiens | 18 mm |
| Darba spiediens | 5–7 bar |
| Tips | Pneimatiskie kniedētāji |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn. |



