Akumulatora ripzāģis MAKITA SP001GZ03 40V MAX XGT
- Ātra škērseniska un gareniska zāģēšana.
- Motors bez oglītēm.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Precīza un tīra zāģēšana bez šķēpelēm.
Integrēta aizsardzība pret putekļiem un ūdeni.
Regulējams ātrums optimālam darbam, izmantojot dažādus materiālus.
| Zāģēšanas dziļums, kad 90° | 56 mm |
| Zāģēšanas dziļums, kad 45° | 40 mm |
| Zāģēšanas dziļums, kad 48° | 38 mm |
Specifikācija
| Vibrācijas līmenis | ≦2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 100 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Diska diametrs | 165 mm |
| Tips | Ripzāģi |
| Regulējams ātrums | Jā |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.



