Akumulatora ripzāģis MAKITA HS011GZ 40V MAX XGT
- Rīks ir aprīkots ar lieliskām funkcijām un daudzām modernām tehnoloģijām, kas atvieglo darbu.
- Automātiska bezvadu putekļu nosūkšanas sistēma (AWS).
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Motors bez oglītēm.
Motors nodrošina lielu instrumenta jaudu, kas ir salīdzināma ar elektroinstrumentu jaudu.
Uzstādīta automātiskā atsitiena vadības AFT®
Piemērots profesionālai griešanai.
Uzlabota rotējoša putekļu savākšanas sprausla vēl ērtākai lietošanai.
XPT tehnoloģija aizsargā pret ūdeni un putekļiem.
Divkāršs LED darba apgaismojums.
Saderīgs ar griešanas lineālu bez adaptera precīzai griešanai.
Augsta griešanas jauda un slīpā griešanas jauda 45° leņķī.
Specifikācija
| Apgriezienu skaits | 3500 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | ≤ 2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 104 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Diska diametrs | 270 mm |
| Zāģēšanas dziļums, kad 90° | 101 mm |
| Zāģēšanas dziļums, kad 45° | 71 mm |
| Tips | Ripzāģi |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.







