Akumulatora frēze MAKITA 40V MAX XGT RT001GZ04
- Bezoglīšu motors.
- Kompakts un viegls.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Piemērots 6 mm, 8 mm un 1/4" patronām.
Nodrošina īpaši lielu jaudu, kas ļauj veikt griešanas darbus ātrāk nekā ar vadu frēzi.
Regulējams ātrums.
Dubultas LED lampas.
Elektroniskās bremzes.
Regulējams ātrums.
Izturīgs motors, kam nav nepieciešama apkope.
AWS (Auto-Start Wireless System) automātiska bezvadu putekļsūcēja iedarbināšanas sistēma.
XPT (Extreme Protection Technology) ir vēl labāka aizsardzība pret putekļiem un mitrumu.
Alumīnija aizsargkorpuss ilgmūžībai un izturībai.
Vieglas palaišanas funkcija nodrošina vienmērīgu palaišanu.
Pastāvīga griezes momenta atbalsts – automātiski palielina jaudu zem slodzes.
Akumulatora aizsardzības sistēma automātiski izslēdz instrumentu, kad akumulatora uzlādes līmenis ir pārāk zems.
Specifikācija
| Svars | 2,2–2,5 kg (ar akumulatoru) |
| Apgriezienu skaits | 10000-31000 apgr./min. |
| Vibrācijas līmenis | ≤ 2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 92 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Patrona | 6 mm (1/4") ir 8 mm |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 141 x 89 x 251 mm |
| Tips | Frēzes |
| Putekļu sūcēja savienojuma diametrs | 32/37 mm |
| Maksimālais griešanas dziļums | 35 mm |
| Standarta piederumi | Malu frēzēšanas stiprinājums |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.






