Bezvadu taisnvirziena zāģis MAKITA JR003GZ 40V MAX XGT
- Ķēdes vadotnes kronšteins precīzai cauruļu griešanai.
- Akumulatora XGT® abvirzienu darbības zāģis ar bezoglīšu motoru.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Piemērots dažādiem griešanas darbiem celtniecības un uzstādīšanas darbos.
Bezoglīšu motors nodrošina efektīvu darbību un ilgāku kalpošanas laiku.
Saderīgs ar visām Makita 40 V Max XGT® baterijām un lādētājiem.
Iebūvēta aizsardzības sistēma novērš pārslodzi un pārkaršanu.
EXtreme Protection Technology (XPT) izmantošana aizsargā pret putekļiem un mitrumu.
Ja nepieciešams, zāģi var izmantot bez ķēdes kronšteina.
Komplektā: čemodāns, ķēdes skava, finierzāģis.
Tērauda cauruļu maksimālā griešanas jauda ir 220 mm.
Specifikācija
| Svars | 3,8 kg |
| Vibrācijas līmenis | dēļa griešana — 14,9 m/s², koka sijas griešana — 15,3 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 90 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 583 x 103 x 152 mm |
| Zāģēšanas dziļums kokā | 255 mm |
| Gājiena garums | 26 mm |
| Triecieni minūtē | 0-2200 tr./min. |
| Tips | Zobenzāģis |
| Standarta piederumi | Koferis, skava ar ķēdi, zāģis |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pagarinātā garantija līdz 36 mēnešiem ir derīga 30 dienu laikā no iegādes datuma, reģistrējoties vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu servisa centrā. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.






