Bezvadu leņķa slīpmašīna MAKITA GA050GZ 40V Max XGT
- Piemērots intensīvai lietošanai.
- Izceļas ar izcilu manevrētspēju.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Izceļas ar zemu vibrāciju līmeni, pateicoties gumijas amortizatoram starp motora korpusu un galveno rokturi.
Integrēta netīšas palaišanas aizsardzība, elektroniskās bremzes, kruīza kontrole un vieglā palaišana
Aizsargapvalks uzstādāms viegli, ātri un bez papildu instrumentiem.
Rokturis ar ergonomisku gumijas pārklājumu.
"XPT" tehnoloģija aizsargā pret mitrumu un putekļiem.
Specifikācija
| Apgriezienu skaits | 11000 apgr./min |
| Stiprinājums | M14 |
| Vibrācijas līmenis | 8,8 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 93 db(A) |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Diska diametrs | 125 mm |
| Diska iekšējais diametrs | 22,23 mm |
| Tips | Leņķa slīpmašīnas |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.




