Akumulatora leņķa slīpmašīna MAKITA GA029GZ 40V Max XGT
- Intensīvai lietošanai.
- Jauna XGT sistēma – lielāks spriegums, vairāk jaudas lielākai slodzei.
- Tiek pārdota bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Regulējams ātrums – 5 pakāpes.
Ar aizsargslēdzi: atlaižot slēdzi, instruments automātiski izslēdzas un bremze ātri aptur disku.
„AWS Auto Start” bezvadu sistēma – iespējams automātiski palaist putekļu sūcēju, kuram ir AWS.
Diska nomaiņa, neizmantojot papildu instrumentus.
Lēnā starta funkcija, aizsardzība pret nejaušu ieslēgšanos.
Izturīgs, enerģiju taupošs bezoglīšu motors.
XPT tehnoloģija – aizsardzība pret putekļiem un ūdens šļakatām.
Aizsardzība pret pārslodzi.
Ergonomisks dizains, gumijots rokturis.
Specifikācija
| Svars | 3,3 kg (ar akumulatoru) |
| Apgriezienu skaits | 3000–8500 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 1,5–6,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 93 db(A) |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Diska diametrs | 125 mm |
| Diska iekšējais diametrs | 22,23 mm |
| Vārpsta | M 14 |
| Tips | Leņķa slīpmašīnas |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.








