Akumulatora uzgriežņu atslēga MAKITA TW001GM201 40V Max XGT
- Ļoti jaudīgs un izturīgs.
- 4 darba režīmi.
- Atskrūvēšanas moments pat 2050 Nm.
Apraksts
Motors bez oglītēm.
Automātiska apstāšanās pēc uzgriežņa/skrūves atskrūvēšanas.
Specifikācija
| Stiprinājuma kvadrāts | 3/4" |
| Svars | 4,2 kg |
| Trokšņa līmenis | 100 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Akumulatora tilpums | 4,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Maks. griezes moments | 1800 Nm |
| Atskrūvēšanas moments | 2050 Nm |
| Tips | Uzgriežņu atslēgas |
| Standarta piederumi | 2 x 4,0 Ah akumulatori, lādētājs DC40RA |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.



