Hidrauliskais trieciena skrūvgriezis MILWAUKEE M12 FQID-0
- Klusākās darbības Milwaukee® 12 V trieciena skrūvgriezis.
- Motors bez oglītēm.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
¼" seškantes patrona vieglai un ātrai uzgaļu nomaiņai.
REDLITHIUM-ION™ akumulatora konstrukcija, elektronika un ekspluatācijas īpašības nodrošina ilgāku darbības laiku un ilgāku akumulatora kalpošanas laiku.
Viedā REDLINK PLUS™ sistēma nodrošina progresīvāko digitālo instrumenta un akumulatora aizsardzību no pārslodzes, tāpat unikāli palielina instrumenta jaudu pie noslodzes.
Milwaukee DRIVE CONTROL™ sistēma ļauj lietotājam izvēlēties no četriem dažādiem ātruma un griezes momenta iestatījumiem, uzlabot instrumenta universālumu.
FLUID-DRIVE™ hidrauliskais pārnesums samazina metāla berzi instrumentā, tāpēc tas darbojas klusāk un vienmērīgāk.
Darbojas ar visiem Milwaukee® M12™ akumulatoriem.
Specifikācija
| Svars | 0,9 kg |
| Apgriezienu skaits | 950/2200/3400/3400 apgr./min |
| Akumulatora spriegums | 12 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Maks. griezes moments | 50 Nm |
| Patrona | 1/4" seškante |
| Skrūves skrūvēšanas diametrs | M14 |
| Tips | Trieciena skrūvgrieži/ uzgriežņu atslēgas |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions





