Akumulatora urbis MAKITA DF003GZ 40V Max XGT
- Bezoglīšu motors.
- Elektroniskās bremzes uzlabo produktivitāti un darba kontroli.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
AFT atsitiena kontroles tehnoloģija automātiski izslēdz rīku, ja apgriezieni minūtē pēkšņi samazinās, tādējādi aizsargājot darbinieku no atsitiena.
"EXtreme Protection Technology (XPT)" - aizsardzība pret ūdeni un putekļiem, darbu ārpus telpām un sliktiem laika apstākļiem.
13 mm (1/2 collu) pašfiksējošā metāla patrona droši notur uzgaļus.
Griezes moments tiek noregulēts, izmantojot vadības pogu, un digitālais displejs skaidri parāda izvēlēto režīmu.
Uzstādītais vidēja ātruma režīms ir ideāli piemērots uzdevumiem, kam nepieciešama gan jauda, gan ātrums, piemēram, pagriežot garās skrūves.
Lēnās palaišanas funkcija lēnajā režīmā samazina atsitienu, strādājot ar augstas inerces urbjiem.
Ērti uzstādāms rotējošais virziena slēdzis ļauj ātri mainīt griešanās virzienu darbības laikā.
Spilgtas gaismas diodes nodrošina plašu apgaismojuma leņķi.
Izturīgs, ievelkams jostas āķis ļauj ērti pakārt instrumentu.
Specifikācija
| Svars | 2,1 kg |
| Apgriezienu skaits | 0-2400 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | ≤ 2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 81 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Urbjamā cauruma diametrs tēraudā | 20 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs koksnē | 50 mm (skrūvējams gals) 92 mm (pašpadeves gals) |
| Maks. griezes moments | 180 Nm |
| Elektroniska bremze | Ir |
| Patrona | 1,5–13 mm |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 196 x 86 x 284 mm |
| Tips | Skrūvgrieži / Urbjmašīnas |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.









