Akumulatora urbis MILWAUKEE M12 BLDDRC-201C
- Bezoglīšu motors.
- Kompakts dizains, 137 mm garš.
- 40 Nm griezes moments nodrošina labāko jaudas un izmēra attiecību.
Apraksts
Paredzēts darbam ar koku, plastmasu, metālu un citiem mīkstiem materiāliem.
13 griezes momenta iestatījumi ar mehānisko sajūgu.
Iebūvēts akumulatora uzlādes līmeņa mērītājs un LED gaisma.
Darbojas ar visiem MILWAUKEE M12™ akumulatoriem.
Specifikācija
| Svars | 0,98 kg |
| Apgriezienu skaits | 0–470/0–1550 apgr./min. |
| Vibrācijas līmenis | 0,9 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 84 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 12 V |
| Akumulatora tilpums | 2,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Urbjamā cauruma diametrs tēraudā | 10 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs koksnē | 40 mm |
| Patrona | 10 mm |
| Griezes moments | 40 Nm |
| Tips | Skrūvgrieži / Urbjmašīnas |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Reģistrējot 30 dienu laikā pēc iegādes, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 24 mēnešiem: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā pēc iegādes, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 24 mēnešiem. |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions




