Akumulatora triecienskrūvgriezis MAKITA 40V MAX XGT Solo
- Bezoglīšu motors.
- Ideāli piemērots sarežģītiem darbiem.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Četru pakāpju trieciena jaudas izvēle un īpašais T režīms ļauj precīzi pielāgot griezes momentu atbilstoši skrūvju veidam un materiālam.
Ārkārtīgi kompakts – tikai 136 mm garš.
Ātri piestipriniet sprauslu ar vienu klikšķi.
Divu LED apgaismojums ar pirmsspriegojuma un pēcspriegojuma funkcijām.
XPT (Extreme Protection Technology) aizsargā pret ūdeni un putekļiem skarbos darba apstākļos.
Rīks nodrošina nepārtrauktu darbību pat vissarežģītākajās situācijās.
Strādājot ar darbiem, kuros ir svarīgi, lai sprausla neslīdētu (piemēram, ar Phillips šķērsgalvām), trieciena spēku var noregulēt pēc vajadzības.
Samazināta pretestība, ievietojot sprauslu satvērējā, padarot ievietošanu vieglāku un vienmērīgāku.
Elektroniskās bremzes.
Atpakaļgaita.
„Anti-restart” funkcija.
Specifikācija
| Svars | 1,8 - 3,1 kg |
| Apgriezienu skaits | 0-1200 / 2100 / 3000 / 3900 apgr./min. |
| Vibrācijas līmenis | 23,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 100 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Maks. griezes moments | 210 Nm |
| Reversa funkcija | Ir |
| Elektroniska bremze | Ir |
| Patrona | 6,35mm / 1/4" |
| Skrūves skrūvēšanas diametrs | M4–M8 |
| Uzgriežņa skrūvēšanas diametrs | M5-M20 |
| Triecieni minūtē | 0-1900 / 3100 / 3600 / 3900 tr./min. |
| Griezes moments | 60/130/210 Nm |
| Tips | Trieciena skrūvgrieži/ uzgriežņu atslēgas |
| Standarta piederumi | Pagriežams gals, instrumentu āķis jostai. |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Atsūtīt
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.







