Akumulatora urbis MAKITA DDF492Z
- Bezoglīšu motors.
- Divi ātruma iestatījumi profesionāliem virpošanas un urbšanas darbiem.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Lieliska izvēle darbiem, kuriem nepieciešams liels griezes moments.
Universāla izvēle uzstādītājiem, celtniekiem un apkopes darbiniekiem.
Īpaši jaudīgs instruments intensīvai urbšanai un virpošanai.
Ērts rokturis.
Ir metāla rokturis.
Ir sānu rokturis.
Elektroniska pārslodzes aizsardzība.
Akumulatora aizsardzības sistēma automātiski izslēdz barošanu, kad akumulatora uzlādes līmenis nokrītas līdz minimumam.
Aprīkots ar divkāršu LED apgaismojumu vēl labākai redzamībai.
XPT (eXtreme Protection Technology) tehnoloģija aizsargā instrumentu no mitruma un putekļiem, strādājot skarbos apstākļos.
Specifikācija
| Svars | 2,6 kg |
| Apgriezienu skaits | 0–2100 apgr./min |
| Trokšņa līmenis | 88 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Urbjamā cauruma diametrs tēraudā | 13 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs koksnē | 76 mm |
| Maks. griezes moments | 65 / 130 Nm |
| Elektroniska bremze | Ir |
| Patrona | 1,5–13 mm |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 179 x 81 x 265 mm |
| Tips | Skrūvgrieži / Urbjmašīnas |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.









