Bezvadu putekļu sūcējs ar rotējošu birsti MAKITA 40V MAX XGT
- Īpaši jaudīgs bezsuku motors spēcīgai sūkšanas jaudai un klusai darbībai
- Elektriskā rotējošā birste efektīvi attīra paklājus
- Tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
4 sūkšanas režīmi ar atmiņas funkciju.
Gaismas diode darba zonas apgaismošanai.
Ergonomisks polsterēts rokturis nodrošina ērtu darbību.
Viegla konstrukcija, lai lietotājs nenogurtu.
Lietojot ar 2,0 Ah akumulatoru, darbības laiks: 60, 40, 20, 14 minūtes.
Specifikācija
| Svars | 1,5 kg (be akumuliatoriaus), 2,2 kg (su akumuliatoriumi) |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Krāsa | balta |
| Jauda | 20 / 40 / 70 / 110 W |
| Vakuums | 200 mbar |
| Konteinera tilpums | 0,25 L |
| Tips | Akumulatora putekļu sūcējs |
| Maks. gaisa plūsma | 1,0 m³/min |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.











