Akumulatora putekļsūcējs NILFISK VU200
- Šis ir jauns Nilfisk akumulatoru tīrīšanas līdzeklis.
- Viegli un vienkārši lietojams.
- Rokturis ir ērts un ergonomisks.
Apraksts
VU200 – tas ir jauns, bezvadu putekļu sūcējs, kas ļaus ērti tīrīt birojus, mājas, nelielus veikalus vai degvielas uzpildes stacijas.
Ergonomisks dizains un ērti turētāji ļauj piestiprināt putekļu sūcēju jums ērtā vietā.
Putekļu sūcējs ir aprīkots ar HEPA 14 filtru, kas attīra 99,99% kaitīgo daļiņu un nodrošina tīru gaisu telpās.
Rokturis ir izstrādāts tā, lai putekļu sūcēja lietošanas laikā nejūtu diskomfortu vai muskuļu sasprindzinājumu.
Kompaktais izmērs un plānie uzgaļi ļauj ērti iztīrīt pat grūti pieejamas vietas.
Specifikācija
| Svars | 2,97 kg |
| Trokšņa līmenis | 76 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 29,6 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Krāsa | tumši zila |
| Uzlādes laiks | 110 min. |
| Jauda | 550 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 125,5 x 25,5 x 22,6 mm |
| Darbības laiks | Eco 60 min., normal 25 min., turbo 12 min. |
| Konteinera tilpums | 0,8 l |
| Tips | Akumulatora putekļu sūcējs |
| Maks. gaisa plūsma | 16 l/s |
| Standarta piederumi | Mēbeļu sūkšanas uzgalis, šaurais sūkšanas uzgalis, elastīgais savienojums, lādētājs. |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |





