Bezvadu putekļu sūcējs FLEX VCE 22 L AC 2x18,0
- Ērts un kompakts putekļu sūcējs, viegli lietojams un transportējams.
- Augstas veiktspējas turbīna nodrošina augstu sūkšanas jaudu.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
L putekļu klases, drošs putekļsūcējs.
Filtra maiss ir izgatavots no ļoti izturīgas vilnas.
Eco režīms pagarina akumulatora darbības laiku līdz 52 minūtēm, vienlaikus saglabājot maksimālo vakuumu 120 mbar.
Boost režīms ļauj darboties līdz 30 minūtēm.
Manuāla filtra tīrīšana ar mērķtiecīgu gaisa plūsmu noņem filtra elementā uzkrājušos putekļus.
Divi lieli riteņi un divi grozāmi vadības riteņi nodrošina sūkņa mobilitāti.
Pašaizverošais bateriju nodalījums pasargā no netīrumiem un mitruma.
Sūknis ir piemērots visu veidu putekļiem, kuru OEL vērtība >1 mg/m³.
Savietojams ar visām FLEX 18 V baterijām.
Specifikācija
| Svars | 7,2 kg (bez akumulatora) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora tilpums | 2,0 Ah / 5,0 Ah / 8,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 375 x 392 x 530 mm |
| Filtra platums | 3000 cm² |
| Vakuums | 152 mbar |
| Gaisa debits | 2300 l/min. |
| Konteinera tilpums | 21 l |
| Tips | Akumulatora putekļu sūcējs |
| Šļūtenes garums | 4 m |
| Putekļu klase | L |
| Standarta piederumi | Sūkšanas šļūtene Ø32 mm, universāls antistatisks adapteris |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
| Akumulators un lādētājs | Nav |








