Akumulatora perforators MAKITA HR002GZ 40V Max XGT
- Viegls un kompakts trīs funkciju instruments.
- Lielāks darba spriegums (XGT) ļauj strādāt pie lielākas noslodzes.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Automātiska bezvadu putekļu nosūkšanas sistēma (AWS).
Motors bez oglītēm.
XPT tehnoloģija – aizsardzība pret putekļiem un ūdens šļakatām.
Efektīva antivibrācijas tehnoloģija (AVT).
Atsitiena kontrole (AFT) – automātiski izslēdz motoru, ja kāda iemesla dēļ pēkšņi samazinās motora apgriezieni.
Specifikācija
| Svars | 3,1 kg |
| Apgriezienu skaits | 0–980 apgr./min |
| Trokšņa līmenis | 104 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Urbjamā cauruma diametrs tēraudā | 13 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs koksnē | 32 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs betonā | 28 mm |
| Patrona | SDS Plus |
| Triecienu skaits | 0–5000 tr./min |
| Trieciena jauda | 2,9 J |
| Perforatora funkcijas | 3 – urbšana, urbšana ar triecienu, kalšana |
| Tips | Trīs funkciju perforatori |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.














